محصول delvin

اولین مروارید سفید روی لبخند قشنگت نشسته و من بی صبرانه منتظر مرواریدهای بعدی هستم

عکس محرم کودک ماهلین جلیلوند

اولین محرم ماهلین #تخته_سیاه #روزشمار

یلدا-سنتی محمد مهدی

عزیزترینم ۱۱ ماه میشه که من با عشق و اختیار و با آگاهی تمام پذیرفته‌ام که مادرت باشم. تا بدانم خالقم چگونه مخلوقش را دوست می‌دارد هدایت می‌کند و در برابر خواسته‌های تمام نشدنی‌اش لبخند می‌زند و در آغوشش می‌گیرد. من نه بهشت می‌خواهم نه آسمان و نه زمین … من مادرم، همانی که خالقم ذره‌ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم پرورنده بودن را پسرم، نفسم یازده ماهگیت مبارک

محصول محمد مهدی

?????????? قربون اون خنده هات برم من که با تو همه جا برام بهشته ????♥♥♥♥?‍??‍??‍??‍? ده ماهه شدنت مبارک نفسم

هشتک-عکاسی هامین عارفی نسب

ای بابا دیدین چیشد!!!!! مامان بالاخره موفق شد تو ۸ماه و ۱۹روزگی از من اثر کف پا بگیره??? خودمون میدونیم خیلی دیر بود ولی بقول مامان پاهای من الان تو خوشگلترین حالته هم تپله هم گردالو تازه انگشتای پام مث نخود فرنگی با نظم و ترتیب یکجا نشستن???

هفت ماهگی نوزاد طاها

هفت ماهگی گل پسرم?????

پارک-گردی محمد مهدی

جمعه پاییزی و طبیعت گردی دلبند مامان ???? ????????????

چهل-روزگی zahra ramzani?

چهل روزگیت مبارک عزیزدلم??❤

محصول محمد مهدی

قربون اون صورت ماهت برم عزیزم روز جهانی کودک مبارکت باشه دردونه من

پارک-گردی محمد مهدی

روز جهانی کودک روزت مبارک دلبند مامان ??♥♥??

هشت ماهگی نوزاد محمد مهدی

باز آمد بوی ماه مهر باز آمد بوی ماه مدرسه ???????? ????????

محصول نیلا

?? انگار قبل از آمدنت،تو را دوست داشتم! انگار تو را در جایی و در جهانی دیگر دیده بودم انگار همه آن چیزهایی را که دوست داشتم را میدانستی و همه آنها را در تو می دیدم... انگار تمام رویاهایم تکه تکه بهم چسبیده بود و آرزویی را که در دلم داشتم با حضور تو برآورده شد! همه چیز قبل از آمدنت شروع شده بود دوست داشتنت بهانه بود! من از قبل عاشقت بودم....

مدرسه محمد مهدی

دلبر کوچولوی من امروز دقیقاً ۸ ماهه شدی! خدا می دونه چه لحظات نابی رو با هم گذروندیم، مردِ کوچولوی خونه‎ی من، در کنار تو خوشحال‌ترینم! و برای داشتنت خوش شانس ترین… من و بابا خیلی دوستت داریم، مخصوصا وقتی با اون برق چشم‌هات به ما نگاه می‎کنی و با تمام صورتت میخندی. یه لبخند عمیق و از ته دل! امیدوارم این برق چشمها و خنده های از ته دل همیشه مهمون صورتت باشه! هشت ماهگیت مبارک عزیزم. ????????

عکس نوزاد پسر نویان نوده فراهانی

نه ماهگیت مبارک دردونم???❤

چهار ماهگی نوزاد نیلا

تو متولد شدی تا من زندگی کنم? تا من لحظه لحظه عاشقی کنم تا من لطیف ترین و پاک ترین حس دنیارو تجربه کنم تو اومدی برای عزیز بودن برای همه چیز بودن♥️ نیلای من بالاخره بدون کمک غلتید و کلی مامانی و بابایی رو خوشحال کرد??

محصول دلارام کریمی

#هفت_ماهگی?? هفت ماهگی یعنی دوتا دندون?? هفت ماهگی یعنی چهار دست و پا?‍♀️ هفت ماهگی یعنی نشستن?‍♀️ هفت ماهگی یعنی مبل بگیری و بلند بشی?‍♀️ هفت ماهگی یعنی تلاش برای دست زدن? هفت ماهگی یعنی عاشق خوراکی ? هفت ماهگی یعنی نذاری داداششت بازی کنه? هفت ماهگی یعنی عشق حمام ? عشق حمام به تمام معنا وقتی صدای آب از حمام میشنوه با سرعت هر چه تمام تر خودش به حمام میرسونه و گریه میکنه?

دفتر-خاطرات-کودکی delvin

نیم سالگیت مبارک زیبایِ دلنشینم به وقت ۶ماهگی??

اولین-محرم محمد مهدی

فدات بشم مامان جون انشاالله امام حسین نگهدارت باشه و زیر پرچمش باشی. هفت ماهگیت مبارک عزیز دلم.

محصول محمد مهدی

اولین محرم دلبندم و هفت ماهگی دردونه ام.

ایده محمد مهدی

اگه قبلا بهم می گفتن یکی میاد تو زندگیت که باعث میشه خودتو فراموش کنی، باورم نمی‌شد! ولی الان هفت ماهه که دیگه چیزی به نام من وجود نداره و همه شدی تو … مثلا لبخند تو، صدای تو، چشم های تو، هر روز و همیشه تو دلبرکم تو شدی یک منِ دیگه، که برای خوشبختیش آسمون رو به زمین می دوزم. هفت ماهگیت مبارک پسرم.

روز-عکاس محمد مهدی

دورت بگردم که مثل مامان عاشق عکسی و ژست های قشنگ میگیری نفسسسم چشم بد ازت دور ????

محصول محمد مهدی

همه جا هستی اما دیده نمیشوی ولی آن تصاویر ماندگار تواند که حضور تو را ثابت می کنند و تو را جاودانه …! روزت مبارک مامان مریم

مسابقه تابستان محمد طاها عبدی ??

دومین محرم آقا محمد طاها خان ??????

ده ماهگی نوزاد یاسمین ارجمند

اولین محرم من یا حسین?

عکس محرم کودک امیرعباس خواجه عمید

یا مسیح حسین یا علی اصغر ادرکنی

بارداری سلین احمدی فرد?❤️

من ریخته ام در رگ تو شیره جان هی چرخ بزن در من و دل را بتکان این هم نفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضربان ? #دخترم_زندگیم❤ 1400/05/25⏳? 26 week ?